תחשבו! בינתיים זה חינם
This is me

אירלנד

ארץ התלתן והגינס

תוכן עיניינם

אירלנד

דברי פתיחה

יש כמה הבדלים בין אירלנד לישראל.
שם אומרים התחממות והטמפרטורה מגיעה ל-22 מעלות
כאן אומרים התקררות והמדחום מראה 35 מעלות.

כאן אומרים שאני נראה כמו “אדם קדמון”, שנאי צריך להסתפר ולהוריד את הזקן.
שם אומרים “איזה שיער מדהים יש לך, כל הכבוד על הזקן”.
אחד מזוקן עצר אותי כדי הגיד לי שהוא אוהב את הזקן שלי ומקנא בשיער שיש לי כי הוא קריח, הקרחים בארץ לרוב לא אוהבים את השיער שלי כי ככל הנראה עושה להם ריגשי).

אירלנד ככל הנראה מדינה מפותחת…. אך הקפה שם מזכיר את הקפה כאן בשנות ה-20 (למי שלא יודע: ממש גרוע).

אירלנד מזכירה את אנגליה באפרוריות שלה… אבל באנגליה האפרוריות כבדה, קודרת… באירלנד זה רק עניין של מזג אוויר, הרוב שמחים ומנסים להצחיק (אפילו לפני שהם שיכורים… ז“א לפני 11:00). באירלנד יש סוג של אפרוריות קלילה שלא מעיקה… ואפילו היו פרקי זמן שראינו את השמש.

אירלנדיה ארץ הויקינגים והקלטים ארץ הבירה הטובה והצחוקים ארץ התה, נטול קפה. כולם אדיבים כולם צוחקים וכולם מדברים שפה שרק הם מבינים. מסורת עם חדשנות אפרוריות זוהרת לא כמו לונדון {שלא מחכה לי) עם אפרוריות קודרת. אירלנדיה ארץ השדים והבורות העמוקים מקום מגניב של סטים לסרטים ופאבים ללא תחתית.

התפריט

  • 2 סירטונים
  • הרבה צילומים
  • ומעט מילים

עבר די הרבה זמן בין הטיול לכתיבת הדף הזה, הייתי עסוק בדברים אחרים שיותר בערו לי, הסויטה לאפרודיטה השתחררה מהמח שלי לתוך נגינה והקלטה ומשם לאוויר הווירטואלי של המרשתת.

במקביל הקלטתי גם מוזיקה אירית לסרטון.

מקווה שתהנו
נתראה בעונג הבא.

סרטון עם מוזיקה וצילמים שלי

כנסיית ישו

מולי מלון

פטריק הקדוש

גשרים

טריניטי

באירלנד חייבים לשתות

המח שלי עובד

המח שלי עדיין עובד חשבתי בקול רם היא הסתכלה אליי בזילזול והוסיפה: ברוררררר שהמח שלך עובד, אתה קורא הרבה ספרים. - אבל תמיד קראתי ספרים, ניסיתי להתגונן אבל אתה לא קורא סתם ספרים, אתה קורא ספרים מסובכים, רק מי שמבריק יכול לקרוא ספרים מסובכים. - (אני מרגיש מותקף) לא, זה לא נכון… אין ספרים מסובכים, יש רק אנשים מתוסבכים. טמבל, היא אמרה, כשתחשוב שיש ספרים מסובכים זה יהיה הסימן שהמח שלך לא במיטבו. מה אגיד, באה לברך ואני חשבתי שבאה לקלל ובסוף התברר שהיא הרבה יותר חכמה ממני למרות שהיא טוענת את ההפך.

ג’ון הקדוש

הולכים ברגל בעיר קסומה

הדרך לקונצרט… דילן ויאג

אחרי מוזיקה ולילה ארוך, נשתה לארוחת בוקר

טיול בריאה ירוקה

כיכר מאריון

אוסקר ווילד, גאון אירי

מוזאון

מוזיקה בפאב אירי